Genel Sağlık

Duvarlarınızda yepyeni bir ‘imaj’ yaratın

.

.jpg

Sadelik ve modernliği bir arada arayanlar için son birkaç senedir duvar dekorasyonları oldukça zenginleşti. Hatta kimi zaman bunun adı dekorasyondan öte, ‘sanat’ oluyor.

18901.jpg

Duvar boyası

Eviniz dinlenmeniz, ferahlamanız ve huzur bulmanız için en uygun yerdir. Hayatın yoruculuğundan, iş dünyasının gürültüsünden kaçar her akşam evimize geliriz. Ancak doğru dekore edilmeyen evler sizi dinlendirmek yerine daha da yorabilir. Bazı renkler ise hayat enerjinizi alıp götürecektir. Boya duvarları ve tavanları güzelleştirir ve uygunsuz inşa edilmiş odaları bile değiştirebilir; koyu, sıcak bir duvar boyası büyük bir odayı rahat ve sıcak bir oda gibi gösterir. Tavana koyu bir tonda boya uygularsanız uzun koridorlar kısalır. Buna karşılık açık pastel renkler, küçük odalardan büyük odalar yaratır.

18888.jpg

Duvar stickerları ve duvar dövmeleri

İşte dekorasyonuzu değiştirmenin en kolay yolu! Seçkin yapı marketlerde satılan sticker ve dövmelerle anında odanızı yenileyebilirsiniz. Pek çok farklı desen ve renkte, her oda için türlerini bulmak mümkün.

18908.jpg

İş yerleri için de pratik ve şık bir seçim…

18905.jpg

Çocuğunuzun odasını zevkinize göre dekore edebilir, duvara kolayca yapışan bu modern duvar süslerini odasına yapıştırabilirisiniz.

18890.jpg

Duvar tabloları

Duvar tabloları ile eviniz dekorasyonla bütünleşerek, klasik ya da modern tarzlarda üretilen bu tablolarla evinizin zerafeti görülmeye değer bir hale gelerek modern dekorasyonu evinize taşıyacaksınız.

18892.jpg

Doğadan motiflerle huzurlu bir atmosfer yaratabilirsiniz.

18896.jpg

Pastel renk ve retro akımını sevenler için pop art mükemmel seçim!

18894.jpg

Küçük tablolarla yaratıcı bir kompozisyon yaratabilirsiniz.

18895.jpg

Duvar üniteleri

Duvarlarınızı dekoratif raflarla da süsleyebilir, duvarlarınızdaki sadeliği zerafete çevirebilirsiniz.

18898.jpg

Sınırsız olduğunuzu unutmadan istediğiniz malzemeyle harikalar yaratabilirsiniz.

18897.jpg