Genel Sağlık

Duvaklar gidiyor, yerine ne geliyor?

.

.jpg

Gelinlik trendlerindeki başkalaşımlardan sizi haberdar ediyorduk. son iki yıldır gelinlik model ve renklerinden, kuşaklara kadar her şey alışılmışın dışına çıkıyor! Şimdi gizeme duvaklarda… Artık bayağı beyaz tülden daha sansasyonel seçenekler var.

Bunlar da size ünlü saç tasarımcısı Katriena Emmanuel’in önerileri…

19632.jpg

1.  Floral

Gelin başlarında da doğa yelleri var. Azametli çiçeklerle süslenen taçlar gelinliğinizi hatasız biçimde bitirecek. Gelin çiçeğinizi de aynı modelden seçerek şık bir geçim yakalayabilirsiniz.

Saçın sağ ya da sol tarafında olan yoğun çiçek ve boncuk aksesuarı sade bir makyaj ve aksesuar tercihi gerektiriyor.

19633.jpg

2. Barok modeli

Barok yarıyılının abartılı dokusunu seven gelinler bu modele bayılacak. Renkli taşları sezonun gözdesi metal renkleriyle kombinleyebilirsiniz.

19634.jpg

3.  Arkası-deko esinlenmesi

Doğal ve melek gibi bir görünüm veren bu taç modeli son zamanların gözde tercihlerinden…

19635.jpg

4. Vintage modeli

Artık retro akımdan saçların da nasibini aldığını biliyorsunuz. Peki ya gelin başlarının? 60’ların masum ve dolgun bukleleri yine ‘başımızın tacı’ oldu.

19636.jpg

5. Toka modeli

Şapka modelindeki tokalar birkaç yıldır bujiterilerdeki yerine gözetiyor. Tasarımcılar gelin başlarında da bu tatlı toka modelini seçim etmeye başladı. Değişiklik arayan gelin adaylarına özel…

19637.jpg

6. Antik Roma modeli

Kleopatra gibi bir gelin olmak ister misiniz? Sade ve asıl bir zarafet misali olan bu taçı kendiniz de yapabilir, düğün hatıralarınıza kendi dokuşunuzu katabilirsiniz.

19638.jpg