Genel Sağlık

Dünyanın en seksi kadın sporcuları

.

.jpg

Hope Solo

31 yaşındaki kadın kaleciyi 2008 Olimpiyat Oyunları’ndan hatırlamış olmalısınız. Önce Jessica Biel’a benzetilen sporcu çocukken kendini çirkin bulduğunu söylüyor, fakat artık vücuduyla gurur duyan çok seksi bir kadın!

28758.jpg

Allyson Felix

Onun lakabı tavuk butu! Fakat bu muhteşem bacaklarının simetrisi için kullanılan bir iltifat. Neşeli tavırlarıyla 2012 olimpiyatlarının en çok hayran toplayan sporcusu oldu.

28759.jpg

Maria Sharapova

Onu tanımayan var mı? 25 yaşındaki tenisçi sık sık erkek dergilerine kapak olan nadir sporculardan…

28760.jpg

Natalie Coughlin

11 kere olimpiyat şampiyonu olduğunu söylesek? Sadece bu özelliği bile ona hayran olmak için yetiyor. Kendi yemeğini kendi hazırlayan Coughlin sırt üstü yüzmeyi de her kadına tavsiye ediyor.

28761.jpg

Shawn Johnson

Dizindeki sakatlık yüzünden 20 yaşında emekli olmak zorunda kalsa da bu kısa süre içinde bile unutulmazlar arasında yerini aldı. Yağ oranı en düşük sporculardan biri olan Johnson kesinlikle kolay incelebilen bir bünyeye sahip değil, bu vücut için çok çalışmak zorunda kaldığını söylüyor. Bu da bize gerçekten ilham verdi!

28767.jpg

Marlen Esparaza

Boks onun tenine bile yakışıyor! Hafif siklet 64 dövüş maçının sadece ikisini kaybeden Esparaza sorunlu bir çocukluk dönemi geçirmiş. Kilo sorunu aştıktan sonra hem kadınsı, hem de sporcu olabileceğini fark etmiş.

28763.jpg

Serena and Venus Williams

Manikürlerinden tenis eteklerine, hatta sütyenlerine kadar stillerine en çok özen gösteren sporcular bu iki kardeş… Hatta emeklilik planlarında tırnak uzmanlığı var.

28764.jpg

Lolo Jones

O başarısından çok güzel yüzü ve online aşk arayışıyla tanınıyor. Evet, Twitter üzerinden ona istediğiniz kadar iltifat edebilirsiniz! Kameralara poz vermeyi seven seksi sporcu 29 yaşında.

28765.jpg

Misty May – Treanor and Kerri Walsh

Onlar aynı takımda oynayan iki en iyi arkadaş… 2012 olimpiyatlarında üçüncü altın madalyalarını kazandıktan sonra yeniden konuşulmaya başlandılar. Onlar 30’lu yaşların ortasındalar, peki vücutları sizce kaç yaşında?

28766.jpg