Genel Sağlık

Daha hızlı orgazm olmak için

….

.jpg

Kadınlar karmaşık duygulara sahip. Erkeklerse hiçbir zaman kadınların davranışlarını, hareketlerini çözümleyemiyor. Çözümlemeyi de denemiyor zaten.

Bu haber kadınların nasıl doruk noktasına çıktığını anlatıyor, erkeklere de ışık tutuyor. Daha çabuk orgazm olmanın ipuçlarıyla onu doruğa çıkarmak mümkün. Nasıl mı? İşte cevabı.

35366.jpg

Arkadaşlarınızla dışarıda vakit geçirirken, o konuşurken, dilinin daha sonra size neler yapacağını, parmaklarının elindeki bardağını tutmak yerine içinizde olduğunu düşünmeniz durumu kavramanıza yeter.

37655.jpg

Kadınların çoklu ve vajinal orgazm yaşamalarını etkileyen birçok neden var: G noktanızın ve içinizdeki diğer bazı noktaların hassasiyetini kontrol edememek bunlardan biri.

Fakat Kegel egzesizleri ile pelvik kaslarınızı güçlendirmek mümkün. Ayrıca, farklı uyarıcılar ve orgazm olmayı tetikleyenler konusunda esnek olmanız önerimiz.

Diğer bir deyişle, eğer bir teknik sizi daha çabuk orgazma ulaştırıyorsa, neyin işe yaradığını belirleyin ve bir daha deneyin!

37656.jpg

Şehvetli bir günde, bazı kayganlaştırıcıları çarçabuk kullanmak niyetinde olabilir ve ön sevişme olmadan içinize girmesini isteyebilirsiniz. Eğer bu kadar seksi hissediyorsanız, sizi orgazma ulaştırmak için çokça oral seks şart olabilir.

Erkek kendi orgazmını iyi kontrol edebilirse, sizin de daha fazla orgazm olma şansınız artar.

37657.jpg

Onu uyarırken, ne kadar uyarıldığını öğrenmek için 1’den 10’a kadar bir derecelendirme yapmasını söyleyin. Boşalmadan önce birçok defa hızınızı yediye veya sekize arttırıp, sonra tekrar yavaşlayarak onu şaşırtın. Erkeğin cinsel organıyla sıkı temas halinde olun.

Eliniz, diliniz veya vajinanız ona sık sık dokunursa, dokunmaya daha az duyarlı olur ve daha uzun süre sert kalır. Eğer kontrolü kaybetmeye başlarsa, onu biraz sıkıştırın. Organın alt kısmını birkaç saniye iyice sıkmak boşalmasını geciktirir.

37658.jpg

Eğer klitoralse, parmaklarınızla uyarabilmek için birinizin klitorisinize kolay ulaşabileceği bir pozisyon seçmeniz gerek.

Amacınız mümkün olduğunca erkek organının alt kısmını sürekli olarak dış genital organ ile temas ettirmek. Derin ve hızlı hareketler yerine, yavaş ve yumuşak hareketlerle içinize girmesini isteyin.

37659.jpg

Farklı yollardan yapılırsa birden fazla orgazm için çok daha fazla şansınız var. Alternatif olarak dijital uyarıyla oral seks yani parmakla uyarı ya da porno film oynatmakdan bahsediyoruz.

Bu şekilde orgazma çok yaklaşırsa, kullandığınız tekniği değiştirmeli. Kendini daha kontrollü hissedene kadar size oral seks yapmasını sağlayın.

37660.jpg

Nasıl nefes aldığınız çok önemli. Bazılarına göre, orgazm olurken nefesinizi tutmak hissiyatı arttırıyor. Bazılarıysa nefesinizi tutmanın oksijen kaynağı olan kanın beyne doğru akıp, genital bölgenizden uzaklaştığını söylemekte.

Derin nefes almanın bir ikinci orgazm olma şansını arttırdığını söyleyen seks düşkünleri de var. Hem de çok!

37661.jpg

Beyniniz yaklaşan orgazmın işaretlerini ne kadar çok farkederse, orgazmik cevabı da o derece tetikler. Orgazma yaklaşırken ne yaptığınıza odaklanın, daha sonra bunu abartabilirsiniz.

Eğer sessizleşip nefesinizi tutuyorsanız, bunu bir dahaki sefer doruk noktasınızda yapmaya özen gösterin. Ses çıkarmak da önemli. Kulağa seksi gelir ve hissiyatı kolaylaştırır.

37662.jpg

Tek eliyle orgazm olabiliyor olması gerçekten can sıkıcı, bunu kabul ediyoruz. Ancak sizin çırpınma sahnelerinizi hep kıskanır. Onu yavaşlatan herşey aldığı zevki arttırır. Sizdeyse tam tersi!

Bunu başarmak için ne gerekiyorsa birbirinize uygulayın. Tuhaf isteklerden endişelenmeyin. Açıkca konuşun!

37663.jpg

O içinizdeyken orgazma ulaşamazsanız, daha sonra kendiniz deneyin. Bu sırada sizi izleyebilir veya elini üzerinize koyabilir.

Araştırmacılara göre mastürbasyon seksüel iştahınızı arttırıyor. Çünkü ne kadar çok seks yaparsak, vücudumuzun seks için beklenenden daha çok can atacağı savunuluyor.

37664.jpg

Çoğu erkeğin ve kadının orgazmik olabilmek için fantezisi var; hatta bazılarının onsuz orgazma ulaşması mümkün değil.

Fantezilerinizi duymak onu uyarabilir, fakat eğer paylaşmak istemezseniz, bilmediği şey onu yaralamaz. Aklınızı okuyamaz sonuçta, öyle değil mi?

37665.jpg