Genel Sağlık

Bunları yapıyorsa, aldatıyor olabilir!

.

.jpg

İlişkiniz eskisi gibi değil ve sizin sezinlediğiniz bir şeyler mi var? Size önceki gibi ‘seni seviyorum’ mesajları atmıyor, öpücüklerinizden uzak duruyor ve çeşitli bahaneler uydurarak ‘olmaz’ mı diyor? O halde bu 10 maddeyi dikkatle okuyarak hemen ciddi olarak konuşmayı denemelisiniz!

22357.jpg

Sizinle sürekli olarak tartışıyor. Bu tür sebepler onun evden kolayca çıkıp aşığıyla buluşması için sebep olabilir. Aldatan kimse aklı karışık olduğu, kararsız kaldığı zamanlarda böyle davranır.

22024.jpg

Tartıştığınızda veya kavga ettiğinizde sözü ayrılığa getiriyor mu? “Eğer ayrılırsak ne yaparsınız?” ya da “Eğer bize birşey olursa seni her zaman bir arkadaş gibi seveceğim” gibi cümleler kurarsa dikkatli olun. Genel olarak ilişkiniz hakkında oldukça negatif düşünceleri olabilir. Sizden ayrılıp hayatını diğer kişiyle geçirmeyi düşünebilir.

22018.jpg

Son zamanlarda çok aksi ve huysuz hale geldi, siz onunlayken huzursuz davranıyor. Eğer ilişkiniz uzun zamandır devam ediyorsa, aranızdaki sorunları yumuşak bir şekilde çözmeye çalışır. Eğer sorun başka biriyse ve işin içinde aldatma varsa ayrılık kaçınılmaz olabilir.

22017.jpg

Sizinle konuşumuyor. Birlikte yaşıyorsunuz ama iletişiminiz yok. Soğuk ve sizin düşüncelerinizle ilgilenmiyorsa bunu önemseyin.

21641.jpg

Daha önce çekici bulduğu ve beğendiği şeyleri beğenmeyerek size karşı eleştiri yapıyorsa ve sizin küçük zararsız, onun iyiliğini istediğiniz tavsiyelerinizden rahatsız oluyorsa sorun vardır.

19182.jpg

Onunla ilgili dikkatinizi çeken bazı konularda klişe açıklamalar yapıyor, şakaya vurup geçiştiriyorsa dikkat edin!

5730.jpg

Çocuklarınıza normalden daha az ilgi gösteriyor ve birşeylerin yanlış gittiğini fark edip size kızıyorsa onunla açıkça konuşun.

2784.jpg

Duygusal olarak sizden uzak duruyor ve neden olduğunu sorduğunuzda net şeyler söylemiyorsa, kişisel olarak gizlediği şeyler arttıysa ve bunları tartışmama konusunda aşırı derecede korumacı davranıyorsa aldatmatıyor olma olasılığı var!

24234.jpg

Arkadaşlarınız davranışlarına bakarak bir sorun olup olmadığını soruyor. Yakın arkadaşlar ve aile üyeleri sizi dışarıdan gözlemleyen birileri olarak sizinle ilgili genel bir değerlendirme yapıyorsa bunu önemseyin.

23164.jpg

Uyku düzeninde ve şeklinde değişiklikler var mı? Açıklanamayan kabuslar, uykuda konuşmalar, huzursuz veya çok heyecanlı uyumalar aldatılma işaretçisi olabilir.

22689.jpg