Genel Sağlık

Bu tekliflerle cildiniz hep genç!

.jpg

Bayanların sihirli hoşluğunun sebebi harika makyajlar olsa da, derilerinin sıhhatli soluk alması sayesinde gerçeğinde bu kadar hoşlar.

Cildinizin hekimi kendiniz olun. Yeni seneye yumuşacık ve sıhhatli bir deriyle başlayın. ELMAELMA’dan pürüzsüz ve bebeksi bir cilt için teklifler geliyor şimdi. Bu 9’luya dikkat etmeli diyoruz.

35947.jpg

Bildiğiniz üzere zeytin yağı tüm cilt mahsullerinin baş tacı. Surat kremleri ve beden losyonlarıysa cildin harikulade gözeticileri. Natürel doğru biçimde uygularsanız… Duş sırasında beden losyonunuzu kullanmayı umursamama etmeyin. Bazen bu uygulamalar size sıkıcı gelebilir fakat cildin soluk alması için buna gereksinimi var.

35935.jpg

Orta mektep senelerinden bu yana bayanların haşır neşir olduğu makyajla iç içeyiz.

Zeytin yağı kapsayan makyaj arınma mendillerini seçim edebilirsiniz.

35936.jpg

Sporda dakikalarca terledikten sonra terinizin kurumasına fırsat vemreyin. Cildinizi kesinlikle sıcak bir duşla yenileyin ve gözeneklerinizin açılmasını sağlayın.

35937.jpg

Vücudunuzda yeni ouşan ve koyu renkteki benleri hakimiyet altına alın. Gelişmesi gibi vaziyetlerde hekime gidin lüzumlu muayeneleri yaptırmayı umursamama etmeyin.

35938.jpg

Bebeksi bir cilde sahip olmak için, kimyevi testlerle ispatlanmış dermatolojik mahsulleri kullanın. Pürüzsüz yumuşacık bir cilde sahip olmak o kadar da güç değil…

35939.jpg

Soğuk havalarda ellerin kuruması büyük dert.

Bu havalarda çantanızdan el kreminizi beceriksiz etmemeniz teklifimiz.

35940.jpg

Paklik koşul efendim. Allık fırçalarınızı olabildiğince sık arınmaya özen gösterin. Surat devireme jellerinizle rahatlıkla arınabilirsiniz. Aksi taksirde fırçalar bakteri üretir ve suratınıza her dokunduğunda cildiniiz etkilenir. İltihaplı Sivilce ve sivilce yaradılışını başlatabilir. Surat devireme jelleriniz dayanağıyla fırçaları arınmak muhtemel.

35941.jpg

Evet, ellerinizi pak yakalamakla ilgili değil bu. Suratınıza elinizi her değdirdiğinizde, eliniz ne kadar pak olursa olsun deriniz etkilenebilir. Aynanın karşısına geçip suratınızla oynamaktan bırakın!

35942.jpg

Cilt meselelerinize karşı hekiminizin önerdiği tüm uygulamaları harfiyen yapın.

Gençleştirici, sıkılaştırıcı ve aydınlatıcı kremleri dermatoloğunuz hakimiyetinde kullanın.

35943.jpg
.