Genel Sağlık

Bu hafta vizyonda neler var?

.

.jpg

Bu hafta vizyonda üç yeni film var! Biri yerli, ikisi yabancı olan bu üç film çok konuşulacak! Özellikle Tolga Çevik’in başrolünde oynadığı ‘Sen Kimsin’ filmi merakla beklenenler arasında!

Haberin sonunda fragmanlara ulaşabilirsiniz.

19145.jpg

Sen Kimsin?

Yönetmen: Ozan Açıktan
Oyuncular: Tolga Çevik, Köksal Engür, Toprak Sergen

Özet: Dedektif Tekin (Tolga Çevik) ve trafik polisliğinden emekli İsmail (Köksal Engür), kayıp bir kız vakasının peşine düşerler. Fakat bu macera başlarına hiç beklenmedik işler açacak, bilmedikleri oyunlara ve hesaplara karışacaklardır. Olayı çözmeye çalışırken kendi bildiklerini okuyan ikili, başlarına gelen işlerden paçayı sıyırmaya çalışırlar.

22008.jpg

İyi Olan Kazansın

Yönetmen: McG
Oyuncular: Reese Witherspoon, Chris Pine, Tom Hardy

Özet: Hem çok iyi iki dost hem de CIA’in üst düzey yetenekli ajanları olan ikili, (Tom Hardy ve Chris Pine) birbirlerinden habersiz aynı kadına (Reese Witherspoon) aşık olurlar. Lauren’den tam karar verinceye kadar her ikisiyle çıkmakta bir sakınca görmeyince, ajanlar yeteneklerini bu sefer birbirlerini alt etmek ve Lauren’i tavlamak için kullanırlar.

22009.jpg

J. Edgar

Yönetmen: Clint Eastwood
Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Naomi Watts, Armie Hammer

Özet: Amerika bugün FBI ile gurur duyuyorsa bunda hiç şüphesiz ki J. Edgar Hoover’ın on yıllarca kendisini mesleğine ve büroya adamış olmasının etkisi var. 20.yy.’ın en tartışmalı, en esrarengiz ve en güçlü portrelerinden biri olan J. Edgar’ın gerçek hayat hikayesinden uyarlanan filmde ünlü FBI başkanının gençliğinden başlayarak Amerikan Adalet Bakanlığı’ndaki yükselişine ve neredeyse 50 yıl boyunca Federal Büro üzerindeki etkisini beyazperdeye taşınıyor.

Filmlerin fragmanları için tıklayın!

22010.jpg