Genel Sağlık

Bu hafta sonu neler giysek?

..

.jpg

Ve yorucu bir haftanın ardından yeniden sevinçli haber: Hafta sonu geldi!

Tasarıları yaptıktan sonra neler giyeceğinizi seçelim mi? Evvel ELMA tekliflerine göz atıyoruz, sonra da gardırobumuza… Belki de unuttuğumuz elbiselerden muhteşem bir kombinasyon yaratabiliriz!

27505.jpg

Sinema

Çizgilerle beraber ekoseler de bu yıl trendler arasında! Böyle bir gömleğiniz kesinlikle olmalı. Bu sezon devam eden boyfriend kesimleri beğeniyorsanız erkek reyonundan vücudunuza uygun bir gömlek de seçebilirsiniz. Çok seksi görünüyor!

27506.jpg

Kafe

Yüksek bel etekler ve tüller bir arada tek sözcükle harika görünüyor.

Kot etekler ve şortlar bu iş için harika!

27508.jpg

Alışveriş

Maksi etekleri de sınayabilirsiniz. Bu modellere karşı önyargılarınızı devirin. Çok kilolu değilseniz size de yakışacak uzun bir etek vardır. Hatta bu hafta sonu bir alışveriş merkezinde o etekle tanışabilirsiniz! Renkli modelleri seçim edin.

27509.jpg

Arkadaşlar

Sezonun en hoş yazlık parçalarından tulumlar şıklığa en kestirme yollardan biri. Kombinasyonunuzu bir bolero ile bitirebilirsiniz. Gece şıklığı için straplez bir model seçim edin.

27510.jpg

Eğlence

Bir jean gömlekle yapamayacağınız şey yok! İsterseniz yeniden bir jean pantolonla, isterseniz bir etekle tamamlayın.

Sevdiğiniz her renk jean kumaşına yakışacaktır.

27511.jpg

Akşam yemeği

Fırfırlar ve kalem etekler akşam seçkin bir yerde yemek gıdalar için seçtiğimiz iki parça. Renklerde neon gibi iddialı tonları, ya da normal çizgide onaylı şıklık siyah-beyaz kombinasyonunu sınayabilirsiniz.

27512.jpg

Şarap

Blazer ceketler akşam şıklığı için yanılgısız tercih! Her şeyin üzerine bir ceket giyerek daha sofistike bir görünüm sağlayabilirsiniz. Bilekte kıvrılmış ya da kesilmiş pantolonlar daha önceki jeanlerinize yeni bir görünüm kazandırmak için pratik bir yöntem olacak.

27513.jpg

Parti

Ceket kesinlikle sıkıcı renklerde olmak zorunda değil! Sezon trendlerinden çiçekli, neon, çizgili ya da pastel tonlarda bir ceket giyebilirsiniz.

27514.jpg

Davet

Vücudunuzu saran bir bant giysi de akşam şıklığı için en hoş seçeneklerden…

27515.jpg
.