Genel Sağlık

Bu hafta sonu makyajımızı nasıl yapsak?

.jpg

Kıyafetlerimizi seçtik mi? O zaman şimdi makyajımızı nasıl yapacağımızı düşünelim. Ünlü blogger Keiko Lynn size de ilham verecek.

Bol desenli ve çok renkli bir kıyafet kombinasyonunuz varsa, makyajınızda sade ve doğal olmayı tercih edin. Bir eyeliner ve açık pembe allıkla hazırsınız!

29988.jpg

Gözlük kullanıyorsanız dudak makyajınızı belirgin hale getirebilirsiniz.

29989.jpg

Bronz dumanlı göz makyajını nasıl yapacağınızı görmek için tıklayın. Böyle bir göz makyajını nude tonlarda bir parlatıcıyla tamamlayın.

29990.jpg

Tek renkli bir kombinasyonunuz varsa bu yazın makyaj renklerini istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu yaz farlarda sarı, kırmızı, turuncu gibi daha iddialı renkleri de gördük. Önyargılı olmadan önce mutlaka deneyin. Turuncu ve pembe tonlarda ruj kullanabilirsiniz. Yanaklarınızı doğal bırakın.

29991.jpg

İşte bu tüm kombinasyonlarınıza çok yakışacak bir makyaj… Her kadının dudak renginin birkaç üst tonunda ruju olmalı, her durumda kullanabilirsiniz. Belirgin bir dipliner uygulamasıyla birlikte muhteşem görünecek.

Şimdi size yardımcı olacak eski bilgilerimizi de gözden geçirelim. Bu makyaj önerileri arasında görüp merak ettiğiniz ve işinize yarayacak tüm linkler aşağıda!

Göz şekline göre dipliner nasıl sürülür?
Dipliner iki göze de simetrik şekilde nasıl sürülür?
2012 yazının en güzel makyaj renkleri neler?
Süper seksi pembe dudaklar için…
Hangi ten rengine, hangi turuncu ruj yakışır?
Teninize hangi renk parlatıcı yakışır?
Ten rengi ruj nasıl kullanılır?

29992.jpg