Genel Sağlık

Bu estetiklerle göbeğinizden kurtulun!

….

.jpg

Sizi aynalara düşman eden göbek yağlarından kurtulma zamanı! Daha çok yaptığı perhizlerden ya da egzersizlerden istediği neticeyi alamayanların seçimi olan estetik işlemlere her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Göbek yağlarından kurtulmanın 8 yolunu sizler için derledik!

1426.jpg

Lipoliz

Lipoliz, yağ dokusunun içerisine lazer enerjisine sevk ediliyor ve o bölgede yağların ayrılınmasına dayanakçı oluyor. Yöntem, gevşek teni derlediği için arkın bölgesinde de kullanılabiliyor.

21902.jpg

Lazer lipoliz

Bu harekât yerel anestezi altında yapılıyor.

Sonuçları 6 hafta sonra görülmeye başlıyor. 4 ay süresince devam ediyor.

21898.jpg

Oksijen terapi

Özellikle kavitasyon yöntemiyle beraber kullanıldığında tesirli neticeler verebiliyor. Yalnızca baş dıaşrıda kalacak biçimde girilen dinlendirici oksijen kapsülünde, 45 dakika süresince alınan %98 oksijen, ilk seanstan itibaren tesirini gösteriyor.

21899.jpg

Terapi kürü

Oksijen terapi kürü ayrıca, su tutulumunu azaltmaya, cildi arınmaya, adaleleri gevşeterek ağrı ve bitkinliği gidermeye, metabolizmayı hızlandırmaya, stres ve kaygı duygusundan uzaklaşmaya da dayanakçı oluyor.

21900.jpg

İğneyle incelme

Bu rehabilitasyon karın, bel ve kaçla bölgesinde aşırılığı olanlar için uygun.

Bireye özel beslenme ve egzersiz programına ek olarak karından her gün bir iğne yapılıyor. İğne tek yakalayıp kilo verdiriyor. Program iki ay sürüyor.

21901.jpg

Ultasonik liposuction

Karın ve bel bölgesinde yapılan ultrasonik liposuction ile bel bölgesindeki simit giderilmeye, karın düz hale getirilmeye çalışılıyor. Yağda yapılan şekillendirmeyle de karın adalelerindeki baklava dilimi biçimi ve be oluğu ortaya çıkıyor.

21903.jpg

Aralarındaki fark

Klasik liposuctiona göre farkı, evvel bölgeye ses dalgası verilerek yağların ufalanması sağlanıp, ince kanüllerle yağ vakumlanması. Alınan yağlar, lüzumuna göre bireyin bedeninde farklı bölgelerde kullanılabiliyor.

12118.jpg

Kavitasyon

Kavitasyon uygulaması, oluşturduğu düşük frekanslı ultrason ses dalgaları ile yağ hücre hasarlını parçalamaya ve sarihe çıkan yağın bedenden atılmak üzere kan ve lenf yoluyla bölgeden uzaklaştırılmasına dayanakçı oluyor.

1688.jpg
.