Genel Sağlık

Bu 6 öneri onu tekrar size getirecek!

Onu geri kazanmak için ne yapmalı?

.jpg

Biten ilişkinizin acısı ya da pişmanlığı bazı şeyleri yeniden düşünmenize sebep olduysa ELMAELMA sizin yanınızda! Eski sevgilinizle yeniden bir araya gelmek istiyorsanız bu önerilere kulak verin.

İlişki uzmanları dahil kimse eski sevgilinizle barışmanızı önermez. Fakat konu aşk olduğunda ‘bilimsel’ öğretileri çok da dinlememek gerekiyor. Onun sizin için tek ve benzersiz olduğunu düşünüyorsanız geç kalmadan harekete geçin!

11723.jpg

Gurur mu? Unutun gitsin!

Evet, çok doğru aşkta gurur olmaz! Barışmak için karşınızdaki kişiyi ilk arayan olmaktan hatta özür dilemekten asla çekinmeyin. Bu sizi küçültmez. Unutmayın, ilk adımı sizin atmanız size artı bir puan kazandıracak ve bundan sonrası çorap söküğü gibi gelişecek!

8537.jpg

Sorunlardan kaçmayın, konuşun!

Sustuklarımız aslında korktuklarımızdır, konuşmaktan karşınızdaki kişiye içinizi dökmekten, dertleşmekten asla çekinmeyin. Sizi tartışmaya sürükleyen sorun neyse onu karşılıklı olarak konuşun ve bir çözüme ulaştırın. Karşınızdaki kişiyi suçlamayın, bu durum her şeyin bir anda yerle bir olmasına neden olabilir.

17417.jpg

Hiç empati kurdunuz mu?

Özellikle ilişkilerde empati kurmak; kendini karşındakinin yerine koyup düşünmek şart. Olaylara hep kendi açınızdan bakmaktan vazgeçin. Barışmak için her yolu deneyip başarılı olamadıysanız empati yeteneğinizi kullanın.

15603.jpg

Gülümsemediğinizin farkında mısınız?

Gülümsemek… Küçük bir ayrıntı gibi görünse de aslında ilişkinizi yeniden alevlendirecek bir kıvılcım gibidir. Gülümsemekten ve bunu ona yansıtmaktan çekinmeyin. İlişkinizin tekrar yoluna girmesi ve onu tekrar kazanmak için bu şart!

18575.jpg

Süprizleri kim sevmez ki!

Evet soruyoruz süprizleri kim sevmez ki? Ayrıldıktan sonra barışmak için kullanılan en etkili yol hediye almak. Uygun hediyeyi seçerek ona büyük bir süpriz yapmak sizin yaratıcılığınıza kalmış.

17083.jpg

Susmak bazen iyidir!

İlişkileri bitirme noktasına getiren şiddetli iletişimsizlikten bir an önce kurtulmaya çalışın. Söz konusu onu tekrar kazanmaksa susun ve sadece onu dinleyin. Söylediklerini önemseyin çünkü ilişkinizi kurtaracak şifreler o sözcüklerde gizli!

16750.jpg