Genel Sağlık

Bronz makyajınızla ışıldayın!

.

.jpg

Rihanna doğuştan bronz renli sayılır!

Makyajını yüzünü ön plana çıkarmak için sade tonlarda yapmış. Alt kirpik diplerine ince bir şekilde çektiği eyeliner’ını, takma kirpiklerle vurgulayan Rihanna, uçuk tondaki parlatıcısıyla harika görünüyor.

9450.jpg

Kusursuz güzelliğiyle erkeklerin başını döndüren Megan Fox, bronz tenine pembe tonlarda allık kullanmış. Göz makyajı ise son derece hafif olan Fox, dudakları için kendi renginde mat bir ruj kullanmış.

9454.jpg

Victoria’s Secret’ın baş mankenlerinden Adriana Lima, okyanus derinliğindeki mavi gözlerini siyah eyeliner’la çerçevelemiş. Göz makyajını hacimli ve gür takma kirpiklerle zenginleştiren Lima, dudakları için asla bitmeyen trend kırmızı ruju seçmiş.

9456.jpg

Göz makyajında üst kirpik diplerine eyeliner çekmeyi tercih eden Mary-Kate Olsen, elmacık kemiklerini şeftali tonlarındaki allığıyla renklendirmiş.

9457.jpg

Sade ve çekici bir güzelliğe sahip Jessica Alba, gözlerini eyeliner ve toprak tonlarında ki farıyla çerçevelemiş. Elmacık kemiklerini ten renginden bir veya iki ton koyu olan allıkla renklendiren Alba, dudaklarını açık kahve rujuyla belirginleştirmiş.

9460.jpg

Kadınların idolü Jennifer Lopez, gözlerini koyu renklerde olan göz farı ile renklendirerek seksi ve çekici bir göz makyajı elde etmiş. Yanaklarını bronz ve şeftali tonundaki allığıyla kullanan Lopez, son derece seksi görünüyor.

9461.jpg