Genel Sağlık

Böyle olur ‘ünlü’ düğünü

Dikkat ettiniz mi bu yaz ne çok kişi evlendi. Yaz başından beri magazin programları ‘evlendi, evlenecek, evleniyor’ haberlerinden geçilmedi. Kimlermiş o bekarlığa veda eden ünlülerimiz, gelin bir de buradan bakalım…

.jpg

Tuba Büyüküstün – Onur Saylak

Yaşadığı ilişkilerle, popülaritesi oynadığı dizilerin önüne geçen Tuba Büyüküstün’ün ismi evlenmeden önce o kadar çok kişiyle anıldı ki… Kendisinden birkaç ay önce Melis Tüysüz ile evlenen Bülent İnal bunlardan yalnızca biri.

3257.jpg

Tuba ve Onur, gündemi sarsan ikiz bebekleri ve hızla aldıkları evlilik kararılarıyla son 10 gündür gündemden neredeyse hiç düşmedi. Paris’teki Türk Başkonsolosluğu’nda kıyılan olaylı nikahları da diğerlerinin tuzu biberi oldu.

Ancak her şeye rağmen onlar mutlu ve ikizlerini kucaklarına alacakları günü sabırsızlıkla bekliyorlar.

3258.jpg

Ayşe Özyılmazel – Ali Taran

Onların ki en sasyasonel olanı! Bu aşk ne zaman başladı, ne ara evliliğe gitti hiçkimse bilmiyor. Bilinen tek gerçek var ki, ikili arasındaki sürpriz aşk ve ardından gelen evlilik gündemi epey meşgul etti.

3259.jpg

Evliliğe gelen tepkiler de azımsanacak gibi değildi. Bunun nedeni sadece aradaki yaş farkı olmadı tabii, Ali Taran’ın kanser hastası olan eski eşi Selma Taran’dan Ayşe Özyılmazel ile evlenebilmek için boşanmasıydı.

Herkesin ‘biter’ gözüyle baktığı bu evlilik, gündemi bir süre daha meşgul edeceğe benziyor.

3260.jpg

Bülent İnal – Melis Tüysüz

Beren Saat ve Tuba Büyüküstün ile yaşadığı uzun soluklu ilişkilerle bilinen oyuncu Bülent İnal, yazın ilk damatlarındandı.

3261.jpg

Okan Bayülgen’in neredeyse bütün programlarına yönetmenlik yapan Reyhan Tüysüz’ün kızı Melis Tüysüz’ün gelinliğini arkadaşları ‘imece’ usulü dikmiş. Melis – Bülent çifti, yaz başı İstinye’de yapılan sade bir düğünle evlendi.

3262.jpg

Ali Sunal – Gökçe Bahadır

Onlar, düğün yapmaya doyamayan tek çiftimiz! Biri merhum Kemal Sunal’ın oğlu Ali, diğeri 5 sezon boyunca izleyicileri gözlayşarına boğan ‘Yaprak Dökümü’ dizisinin ‘Leyla’sı Gökçe…

Ali – Gökçe çifti, nişanlarından kısa süre sonra Bodrum yolcu limanında kıyılan bir nikahla dünya evine girdi. Limandaki nikahında kısa bir gelinlik giyerek gelinler arasında belki de yeni bir moda akımını başlatacak olan Gökçe, düzgün fiziğiyle göz doldurdu.

3263.jpg

Bu sade nikahın ardından aileleri ve yakın dostlarıyla Yunanistan’ın Leros Adası’na giden çiftimiz, gelen haberlere ve fotoğraflara bakılacak olursa orada da epey eğlendi.

3264.jpg

Gökçe Özyol – Gökçe Aytaç

Evleneceğiniz kadının ya da erkeğin adının sizinkiyle aynı olmasını ister miydiniz? Bu, mükemmel uyumunuzun bir göstergesi olabilirdi değil mi?

Onlarınki işte bu uyuma örnek olabilecek türden bir durum. Son dönemin en eğlenceli komedi dizisi ‘Yahşi Cazibe’nin ‘Barış’ı Gökçe Özyol ve eşi Gökçe Aytaç’tan bahsediyoruz.

3265.jpg

Hande Katipoğlu ve Hakan Yılmaz’ın nikah şahitliğini yaptığı bu çiftimiz de yaz başı evlenen ünlüler arasında. Gökçe Özyol, kısa gelinliği, gelinliğinin altına giydiği ilginç ayakkabılarıyla tam bir yaz geliniydi.

3266.jpg

Yaşar Günaçgün – Merve Oğuz

Onun evlendiğini ‘en son’ medya duydu. Aşk şarkılarının sevilen ismi Yaşar’dan bahsediyoruz. O da yazın sıcak günlerine bekarlığa veda ederek giren ünlüler arasında.

3267.jpg

Sessiz sedasız bir şekilde yaz başı evlenen Yaşar – Merve çiftinin düğününe yalnızca aileleri ve yakın dostları katıldı. Psikoloji öğretmenliği yapan Merve Oğuz, İşadamı Haşmet Ronabar’ın baldızı.

3268.jpg

Burcu Kara – Buğra Gülsoy

Çok kısa süre önce başlayan aşklarını hoş bir yaz düğünüyle nikah masasına taşıyan çiflerimizden bir diğeri de onlar. Yalnızca 6 aydır birlikte olan Burcu ve Buğra, Haziran ayında Bursa’da sade bir törenle nişanlanmıştı.

3269.jpg

Evlenme teklifini Ankara’da yaptığını belirten Buğra, birçok kadının duymak için can attığı o soruyu doğup büyüdüğü evde sordu Burcu’ya: ‘Benimle yaşlanmaya var mısın?’
Cevabıysa çok açık…

3270.jpg

Cüneyt Özdemir – Zeynep İnanoğlu

Evlilik sezonunu ilk onlar açtı! Türker İnanoğlu – Gülşen Bubikoğlu çiftinin kızı Zeynep için ‘yaz gelini’ diyemeyiz ancak o tam bir ‘bahar gelini’.

Paris’in romantik dokusuna kapılan ve bekarlığa bu güzel şehirde veda eden bir diğer ünlü çift de Gazeteci Cüneyt Özdemir ve Google Türkiye Ürün Pazarlama Müdürü Zeynep İnanoğlu.

3271.jpg

Ailelerinin ve yakın dostlarının katılımıyla evlenen çiftimiz, balayını da Paris’te geçirdi.

Cüneyt ve Zeynep’in sarı sıcak tonlarda basına yansıyan fotoğraflarında tam da Paris’e yakışır bir romantizm gizli.

3272.jpg

Vatan Şaşmaz – Nurşen Kocayaş

Geçtiğimiz günlerde, eşini askerde olduğu dönemde webcam aracılığıyla annesinden istediğini duyurdu Vatan Şaşmaz.

Biz onu ‘Çocuklar Duymasın’ dizisinin ‘Engin’i olarak tanıdık. Sunuculuğunu da es geçmemek gerek. Yurtdışında evlenen bir diğer ünlü isim de Vatan – Nurşen çifti.

3274.jpg

İngiltere’nin Türkiye Başkonsolosluğu’nda Temmuz ortası evlenen çift, düğün fotoğraflarını Twitter’da paylaştı.

3275.jpg

Hakan Hatipoğlu – Gizem Akın

Acun Ilıcalı’nın meşhur ettiği yarışmacılardan belki de ilki onlar. Üç sezon önce raiting rekorları kıran ‘Var mısın Yok musun’ yarışmasıyla başladı Gizem – Hakan çiftinin hikayesi.

Yanyana yarıştılar aylarca. Ancak o sıralar Hakan’ın başka bir ilişkisi vardı.
Ancak gönül ferman dinlemedi, yarışma bittikten kısa süre sonra Gizem ve Hakan’ın ilişkisi olduğu ortaya çıktı.

3276.jpg

Nişan haberlerinin gelmesi de gecikmedi. Acun da çiftin popülaritesini görmüş olacak ki, geçen yaz ilgiyle izlenen ‘Survivor Kızlar – Erkekler’ yarışmasında onlara da yer verdi.

Ve geçtiğimiz ay, çiftimiz Survivor’a ithafen ‘ada ve deniz’ konseptli bir düğünle evlendi.

3277.jpg

Şahnaz Çakıralp – Murat Öncel

‘Pamuk Prenses prensini buldu’ diyebiliriz Şahnaz için. Çünkü, eşi Murat Öncel ile peri masallarını andıran bir şekilde tanıştı. Romantik bir yeniyıl balosunda!

3278.jpg

Göz Cerrahı Prof. Dr. Murat Öncel – Şahnaz Çakıralp çifti, evliliğe ‘sonsuza kadar evet!’ sloganıyla yaz başında adım attı. Çiftin düğünden sonra balayı için gittikleri Meksika’nın ‘Cancun’ adasından Twitter’a eklediği fotoğraflar da kısa süre önce medyaya yansıdı.

3279.jpg