Genel Sağlık

Bir erkek bunlardan emin olamaz!

.jpg

Biz nasıl bir Adriana Lima değilsek, onlar da birer Chris Hemsworth değiller!

Evet hanımlar, sürekli bizde kusur bularak canımızı sıkmaya çalışsalar da her fırsatta kendilerini deşifre etmekten kaçamıyorlar. Modernman.com adlı internet sitesinin yaptığı uluslararası ankete katılan erkeklerden bakın neler öğrendik! Meğer bu 8 şey hakkında bir türlü kendilerine tam olarak güvenemiyorlarmış.

Gerektiğinde bu açığı yüzlerine vurmaktan serbestsiniz!

36275.jpg

Kadında ne makbulse, erkekte tam tersi! Erkekler cupcake’i andıran çıkık kalçalara sahip olmaktan çok çekiniyorlar. Hatta bol jean pantolonları tercih etmelerinin en büyük sebebi buymuş.

25043.jpg

Özellikle otobüslerdeki tutacaklar gibi kol kaslarını gösteren durumlarda çok tedirgin oluyorlar. Yanlışlıkla bile kollarına dokunacak olsanız güç gösterisi yapmadan içleri rahat etmiyor. Kaslı omuzlara ve kollara sahip bir erkekse sürekli skinny kollu kıyafetleri tercih ediyor.

25044.jpg

Erkekler onların ellerine baktığımızın farkındalar, fakat tam olarak güzel bir erkek elinde olması gereken özelliklerden emin olamıyorlar. Bazı kadınlar zarif elleri severken, bazıları iri avuçlardan hoşlanıyor. Bu yüzden sürekli bir çekince halindeler.

25045.jpg

Onlar da bu konuda bizden çok farklı değiller. Bu yüzden saçlarına dokunulmasından hiç hoşlanmıyorlar, çünkü emin olun o görünüme kavuşması için ‘tüm ince ayarlar dahil’ en az yarım saat harcamışlardır. Saçlarıyla hiç ilgilenmeyen bir erkek ya ne yaparsa yapsın yakışmadığını düşündüyor ya da dağınık ve özensiz görüntünün moda olduğunu biliyordur.

25046.jpg

Kirli mi, yoksa tamamen tıraşlı mı, yoksa şekilli mi? Yıllarca aynı modeli kullansalar bile asla tam olarak emin olamazlar. İmaj değiştirmek için de en kestirme yol olarak sakal değişimini görüyolar. Eleştiriler olumlu bile olsa akıllarında hep bu var: Acaba kesmeseydim de uzatsa mıydım?

25047.jpg

İşte gerçekten tedirgin olmakta haklı oldukları bir konu! Özellikle meme başı çevresindeki, sırt ve göbekteki kıllar onların da yaz yaklaşırken kara kara düşünmesine sebep oluyor. Beyler çekinmeyin, siz de bir tüy dökücü satın alabilirsiniz!

25048.jpg

Bir erkek bir kızdan hoşlandığı zaman hemen topuklu ayakkabılarla daha ne kadar uzayabileceğini düşünür. Hem ondan kısa görünmek istemez, bir yandan da kendisinden uzun bir kadını tavlamış olmanın gururunu yaşar. Erkekler kadınlar daha garip olabilir!

25049.jpg

Bir erkek, bir kadın gibi diyet yaptığını itiraf edemediği için gururundan bir türlü kapsamlı bir menü araştırması yapamaz. Sadece az ve sağlıklı yemesi gerektiğini bilir. Az yemekten de utanır. En büyük porsiyona sahip olduğunda kendini gereksiz yere ‘erkeksi’ hisseder. Aslında kendine bakan bir erkekten daha seksisi yoktur.

25050.jpg