Genel Sağlık

Bikini sadece plajda giyilmez!

.jpg

Özene bezene seçtiğiniz, üstelik bol bol para harcadığınız bikinilerinizi plajlara mahkum etmeyin. Onları sokaklarda da gezdirin! Doğru kombinasyonları yaratarak plaj kıyafetlerinizi çok şık sokak stillerine dönüştürebilirsiniz. Yaz partileri için daha seksi bir kıyafet bulamazsınız!

Bikini modelinizi düşünün, sonra da gardırobunuzdaki diğer parçaları…

28497.jpg

Büstiyer bikini üstleriyle bu sezon çok moda olan transparan gömlekleri giyebilirsiniz. Birkaç düğmeyi açın. İsterseniz sadece canlı renklerin kumaşın altında görünen gizemli cazibesini kullanabilirsiniz.

28493.jpg

Bikininizin tatlı renkleri varsa sütyen gibi kullanabilirsiniz. Boynunuzdan görünen askıları sade tişörtünüze bambaşka bir hava katacak. Eğer bikininizin fırfırları varsa derin yaka bluzlarınızın üzerinden görünmesini sağlayabilirsiniz.

28494.jpg

Biliyorsunuz, bu yaz göbekleri açıyoruz! Bunu kullanarak büstiyer tarzı bikini üstlerinizle yüksek bel etek ya da pantolon giyebilirsiniz. Kombinasyonunuzu aksesuarlarla zenginleştirin.

28495.jpg

Bu sezon neredeyse her markada tişört tarzı bikini üstlerine rastladık. Bunların blazer ceket ve jean pantolonlarla ne kadar şık görünebileceğini biliyor musunuz?

28496.jpg

Mayokinilerinizi kesik tişörtlerin içine giyebilirsiniz. Karnınızı saran bantlar çok seksi görünecek. Alt parçanızın mayokininin altını tamamen kapattığına emin olun. Doğal tonlarda bir tişörtle, neon bir mayokini muhteşem bir ikili olacak.

28498.jpg