Genel Sağlık

Ben adamı kıyafetinden tanırım

.

.jpg

Fazla liberal

Her sabah ne giyeceğini seçerken saatler harcayan bu erkek tipi sıradan modayı takip etmez. Farklılıkların peşindedir. Dar pantolonları ve numarasız gözlükleri severler.

İlişkilerinde de fazla esnek davranırlar. Lider vasfı taşımazlar.

Şifreleri: Sen nasıl istersen!

11978.jpg

Ergenliği süren

Bazı erkekler lise çağları ve üniversite yıllarının başlarındaki modları bir türlü aşamazlar. Polo t-shirtleri ve her cinsten kot pantolon bulundurmayı moda zannederler. Onları evde otururken kapüşonlu, bol mesajlı penye kazaklarla da görebilirsiniz.

Bu tür adamlar arkadaşlarıyla beraber zaman geçirmeye daha çok önem verirler. Birlikte geçireceğiniz zamanlarda da arkadaşlarından bahsetmeye bayılır.

Şifreleri: Bizim çocuklar çok kafadır!

11979.jpg

Serseri görünümlü

Bu tip erkeklerin kendi moda anlayışları vardır. Aslında çok zevkli olmalarına rağmen tembelliklerinden (!) alışveriş yapmaktan ve ütüden hoşlanmazlar. Tişörtlerindeki lekelere uygun sanatsal sebepler uydurabilirler.

Bunlar anne ve babanızla tanıştırırken zorlanacağınız erkeklerdir. Hayatla ilgili her şeyi sorguladıkları için sizi yorarlar.

Şifreleri: Bence hepsi çok saçma!

11980.jpg

Tiki

Kadın ve erkek tikiler birbirlerinden farklıdır. Erkek tikiler nerede ne giyeceğini bilen insanlardır. Sosyalleşmeyi severler. Zaten büyük ihtimalle onunla pahalı, şık bir mekanda tanışmışsınızdır. Sizin giydikleriniz de onun için önemli olabilir, tercihlerinize karışırlar.

Bu tip erkeklerde dikkat edilmesi gereken nokta samimiyet düzeyidir. Bazıları çok yapmacık olabilir. Analiz yapın.

Şifreleri: Kalite her şey için önemlidir canım!

11981.jpg

İnek tipi

İşte zor bir erkek tipi… Bunlar saatlerce konuşabileceğiniz, fakat fiziksel çekimi yakalayamayacağınız erkek tipleridir. Kazaklara bayılırlar! Renk uyumu onlar için önemli değildir, önemli olan kıyafetin fonksiyonudur. Genelde gözlük kullanırlar ve etrafı izlemekten hoşlanmazlar.

Böyle birinden hoşlanıyorsanız ona kıyafet hediye etmeyi düşünebilirsiniz. Eğer önerilere açıksa güzel bir beraberlik olabilir.

Şifreleri: Biraz düşünmem gerekiyor!

11982.jpg

İş adamı

Barney Stinson tipinde bir erkekten bahsediyoruz. Onları takım elbise haricinde görmek zordur. Yaptıkları işlerin önemli olduğunu düşündürmeyi severler. Diğerlerini de küçümserler. Hafta sonu bir spor aktivitesine giderken bile armalı tişörtleri tercih ederler.

Ukalalardan hoşlanıyorsanız uygun bir seçim!

Şifreleri: Şu an toplantıdayım, daha sonra konuşalım.

11983.jpg