Genel Sağlık

Bayramda nasıl giyinelim?

.jpg

Bayramda şık olmak, kadınların en sevdiği geleneklerden biri ve nihayet bayram da kapıda! O halde neler giyeceğimize ve nasıl bir bayram şıklığı yaratacağımıza karar vermeye başlamalıyız.

32096.jpg

Öncelikle bayramda bol bol gezeceğimizi düşünürsek ve hava sıcaklığını da göz önünde bulundurursak ince kıyafetler seçmeye dikkat etmeliyiz. Örneğin danteller bu kadar modayken, dantel bir elbiseyle zarif bir şıklık yaratabilirsiniz.

32097.jpg

Jean giymek için bol bol vakitiniz var ve nerdeyse zaten hergün giyiyorsunuz bu nedenle bayramda jeanlerinizi bir kenera bırakın ve daha şık kumaş etek ve pantolonlara yönelin.

32098.jpg

Bu bir kutlama olduğuna göre siz de en cıvıl cıvıl kıyafetleirnizi ortaya çıkarabilirisiniz. Yine de gündüz saatlerinde pullu, payetli kıyafetlerle abartıya kaçmayın.

32099.jpg

Kıyafetlerinizi en güzel takılarınızla süslendirebilirsiniz. Örneğin bir broş veya bir kolye sade bir elbiseyi, şık ve göz alıcı bir hale dönüştürebilir.

32100.jpg

Bayramı dört gözle bekleyenlerden birileri daha var, çocuklar! Çocuklarınızı da en şık kıyafetlerle donatıcağınıza eminiz ancak rahat olcakları kıyafetleri seçmeyi unutmayın.

32101.jpg