Genel Sağlık

Aileniz için harika resim teklifleri

.

.jpg

Bugün hep beraber bir şeyler yapmanız için en uygun tercih!

Senelerce tebessümerek anımsayacağınız hatıralarınızı resimlerle ebedileştirin. Çocuklarınızın bu mutlu gününü geliştiği zamanda hatırlama için hoş bir aile resmi çektirin. Bizim bazı tekliflerimiz var!

Güneş doğarken ya da öğleden sonra batmaya hazırlanırken sürükleyeceğiniz resimler harika görünecektir. Suratınıza yansıyan ışık cildinizi yanılgısız gösterecek.

24972.jpg

Reyin oynarken çekilin!

Bir çocuk böyle özel bir günde başka ne ister! Tüm ailenin desteklediği ekibin formasıyla ya da hep birlikte bir reyin oynadığınız zaman ileride sizi tebessümdürecek bir poz tutmuş olursunuz.

9279.jpg

Etrafı tertip edin!

Şayet resmi konutunuzda sürüklemek istiyorsanız etrafın zevkinize uygun dekore edildiğinden ve kumpaslı olduğundan emin olun.

Komik pozlar

Ne kadar cümbüşlü bir aile olduğunuz hakikatini ebedileştirin. Şaşı bakışlar, dil çıkarmalar… Yaratıcılığınızı kullanın!

9280.jpg

Pastel tonlar giymeyin

Birbiriyle aynı olan fakat hoş görünecek renklerde giyinin. Misalin mavi, kırmızı, beyaz, sarı ve siyahı sınayabilirsiniz.

Duvar önünde

Açık alanda resim sürükletmek istiyorsanız size zemin hazırlayacak bir duvarın önünde resim sürükletebilirsiniz.

9278.jpg

Sinema karesi gibi!

İşte herkese gösterebileceğiniz bir aile resmi! Hepinizin beğendiği bir film seçin ve ondan bir kare canlandırın. O şahsiyetler gibi giyinmeyi de sınayabilirsiniz. Çok cümbüşlü olacak!

24973.jpg

Tebessümün!

Unutmayın, bu resimler senelerce size eşlik edecek. Mutlu görünmeniz ehemmiyetlidir.

22943.jpg