Genel Sağlık

2013 Zümrüt yeşili trendi

.jpg

2013 senesinde bayanların ve erkeklerin üzerinden çıkartmayacağı rengin capcanlı yeşil olduğunu iddia ediyoruz.

37181.jpg

Bayanların tırnakları yeniden rengarenk. Mutluluğunuz ve enerjiniz yeşili tırnaklarınızda belirecek. Kullanacakları da kaderli günler de bekliyormuş!

37154.jpg

İlkbahar aylarının geldiğinin habercisi olan sevilen spor pabuç Vans, çimen yeşiliyle sezonda yerini alıyor. Yanlış anlasılmasın zati bizim yeşil renkli Vans’larımız vardı da olmasın! Yeşil Vans, modada en öndeki yerini alıyor demek istedik.

37155.jpg

Gözlerinize hem renk hem de ışıltı geliyor. Daha canlı ve renkli bakışlar bu yeşille muhtemel! Siyah ve kahverengi eyelinerlarınıza seçenek olarak makyaj çantanızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir renk.

37156.jpg

Büyük aksesuarların moda olduğu bir sezondayız. 2013 senesinde azamet ve büyük parçalar var. Onlara o kadar alıştık ki artık yadırgamıyoruz dahi. Zümrüt yeşilini henüz aksesuarlarında kullanmayanlarsa pişman olabilir.

37157.jpg

Küpelerin yeşil haliyse gold ayrıntılarıyla bir kafes gibi yeşili içine alan avize küpeler. Cameron Diaz, Eva Longria gibi ünlü adların kulaklarında sıkça gördüğümüz cinsten aksesuarlardan.

37158.jpg

El çantalarımız ve cüzdanlarımızda renkleniyor natürel. Bahçenizin rengi bayanların en kıymetli aksesuarları olan çantalarda da can buluyor. Kimi hoşlanıyor, kimiyse yaşamda kullanmam diyor. Peki ya siz?

37159.jpg

Baharın geldiğinin habercisi olabilir bu jakarlı giysi. Daha içine girmeden dahi hareketlenmenizi sağlayacak.

37160.jpg

Dantelin yeşil halini sınamamış olanlar görmeli. Sizce de çok tatlı değil mi? Tek parçalarda yeşilin kontrolü sizi ünlü yapacak. Bu elegan tercih bizim de gözdemiz.

37161.jpg