Genel Sağlık

2013 sonbahar makyaj koleksiyonları

Sonbahar makyaj koleksiyonlarında neler var?

.jpg

Henüz yaz olabilr fakat sonbahar/kış koleksiyonları çoktan hazır. Dünyaca ünlü birçok markanın sonbahar renkleri ve yeni ürünleri tanıtıldı bile.

Anlayacağınız, sonbahar için makyaj çantanızı yenileme vakti geldi. Erken olduğunu düşünenlerin, bu makyaj ürünlerini görünce vazgeçeceğine eminiz.

42284.jpg

Sonbahar makyaj koleksiyonlarında herkesin favorisi NARS. Grilerin üstünlüğü, mavi ve mor tonlarının hakimiyetiyle NARS koleksiyonu çok özel.

Mat rujlar da sezonun favorisi olacağa benziyor. Herkese yakışabilecek gölgelerle, heyecan verici bir görüntü sizin olacak.

42285.jpg

Dior renklerin metalik büyüyle kavuşmasına dikkat çekiyor. Göz makyajında farlar ve göz kalemleri metalik etkisindeyken dudaklar makyajında ve oje renklerinde pırıltıları öne çıkarıyor.

Buğulu göz makyajı bu malzemelerin birleşimiyle mükemmeliği yakalayabilir.

42286.jpg

Chanel’in sonbahar koleksiyonunda en heyecanlandırıcı ürünler yeni kırmızı dudak parlatıcıları. Kremsi dokularıyla istediğiniz gölgeyi elde edebileceğiniz bu ürünler harika.

Canlı ve zengin gösteren kırmızı tonları sonbahar makyajınız için ideal.

42287.jpg

Sonbahar 2013 reklam kampanyasında Cara Delevingne’i kullanan marka siyah ve neon yeşili göz makyajında sunuyor. Koleksiyonun renk paleti oldukça canlı.

Neon yeşil, ışıltılı mavi, gümüş ve siyahı bir arada sunduğu çarpıcı paletini kullanarak yapacağınız göz makyajı her stile gider. Gümüş ve toprak tonlarından oluşan paletiyse naturelliği sevenler için uygun.

42288.jpg

Moda İllüstratörü Antonio Lopez’in çizimleriyle renklenen MAC’in sonbahar far paletleri çok enerjik. Mor ve pembelerin üstünlüğüyle mükemmel bir makyaj sizin.

42289.jpg