Genel Sağlık

2013 Resort Dosyası – 3

.jpg

Resort koleksiyonların hemen hemen tamamlandığını söyleyebiliriz. Daha önce oluşturduğumuz ilk iki dosyayı yeniden incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri tıklayarak takip edebilirsiniz.

2013 Resort Dosyası – 1
2013 Resort Dosyası – 2

Bakalım gelecek sene trendler arasında başka neler olacakmış!

Louis VuittonLV, gelecek sene için düz üstü ve maksi arası ara boy pantolonlarla karşımıza çıkıyor. Özellikle çift parçalı takımların sayısı artacak.

29341.jpg

Elbette retro akımı da bitmeyecek. Yakalar hala kapalı ve fırfırların da hiçbir yere gittiği yok. Bu yaz geniş kesimli gömlekler alarak ya da diktirerek gelecek seneye hazırlanabilirsiniz.

29342.jpg

Jonathan Saunders

Degrade renkler ve iç içe geçmiş ince hatlar gelecek senenin en önemli desen hitlerinden biri olacak. Tek rengin farklı tonlarıyla kombinasyon yaratabilirsiniz.

29343.jpg

Saunders bu deseni ikonikleştirmekte kararlı. bize Missoni’nin zikzaklarını çağrıştırsa da muhteşem renk geçişleriyle bu tasarımlara kayıtsız kalmamız mümkün değil.

29344.jpg

Stella McCartney

Bu senenin desenlerini baştan aşağı kadar kullanan McCartney karışık desen trendini sevmemiş gibi görünüyor.

29345.jpg

Tulumların etkisi devam edecek. Yine tek deseni kombinasyonlarda yoğun şekilde kullanabilirsiniz. Özellikle doğa, vahşi, çiçek, tribal ve okyanus temalı olanları gelecek sene de rahatlıkla giyebilirsiniz.

29346.jpg

Dior

Dior’un teması gelecek sene de değişmeyecek. Pijama kesimli pantolonlarda daha kadınsı kumaşları görebiliriz. Platform topuklar da kış için hazırlanıyor.

29347.jpg

Katlı etekler elbiselerde yeni bir trend başlatacak. Doğal renkler ve sade kesimler zarif kadınları bekliyor.

29348.jpg

Prada

Prada sporcu temasını ve gösterişli kürkleri bir araya getirdi. Kapalı yakalı gömlek üzeri süveter modası geri dönebilir, dikkat!

29349.jpg

Kırmızının tonları ve elbette mürdüm 2013’ün en iyi renklerinden olacağını bir koleksiyonla daha göstermiş oldu.

29350.jpg