Genel Sağlık

2013 ilkbaharında mağazalarda bunlar olacak!

.jpg

2013 ilkbaharında yine vitrinler rengarenk ve tiril tiril olacak gibi. Dantel ve tül detaylardan, şifon panellere, renk bloklarına özel kesimler ve farklı parçalar öne çıkacağa benziyor.

Gelin 2013 bahar aylarında vitrinlerde neler olacakmış bakalım..

35211.jpg

Hırkalar baharın vazgeçilmez parçalarından öyle değil mi? Bu kez hırkalarda asimetrik kesimleri ve degaje yakaları göreceğiz. Hırkalardaki kontrast detaylar bazen dantellerin kullanımıyla şık bir duruşa da bürünecek.

35193.jpg

Bu bahar şortlar tatlılıktan yıkılıyor. Paça ağızlarındaki danteller, çizgili ve kurdeleli detaylar ve düz kesimler göz alacak.

35194.jpg

Birkaç sezondur trend olan ‘danteller’ yine moda! Cürretkar bir havası olan bu kumaşlar elbise ve üst olarak karşımıza çıkacak.

Neon renklerdeki dantel elbiseleri, yine düz dantel tunikleri, kontrast biyelerin kullanıldığı diğer dantel parçaları, kroşe gibi görünen elegan dokuları kombinlerimizden eksik etmeyeceğiz.

35196.jpg

İlkbahar renkleri iç açan renklerdir ya hep. Su yeşili, şeker pembesi, kar beyaz ve tabiî ki parlak renkleri es geçmeyeceğiz yine.

Tayt görünümündeki rengarenk jeanleri de üzerimizden eksik etmeyeceğiz.

Şu sıra pek bir moda olan baskılı pantolonların seveni ilkbaharda da çok olacak gibi.

35197.jpg

Çizgiler her zaman bizimleler. Bazen bir aksesuarda, bazen etek ucunda, bazen gömleğimizde..

2013 ilkbaharında çizgi baskıları boy boy ve rengarenk çıkıyor piyasaya. Karışık çizgi baskıları, tekrarlayan çizgi baskıları ve dahası..

35198.jpg

Uzun elbiseler yaz aylarında gardırobun olmazsa olmazlarından. Baharda yine bizimle olacak olan bu parçalara robadan büzgülü ve beli lastikli elbiseler eşlik edecek.

Sırt dekolteleri ve pat detaylarının da hiçbir yere gittiği yok!

35204.jpg

Kalem etekler, asimetrik kesim diz üstü etekler, fermuar detaylı kat kat etekler ve spor etekler giyeceğizbu bahar.

Parlak kumaşlar ve şifonlar da en çok tercih edilen kumaşlar olacak.

35202.jpg

Elbiselerin göğüs kısmında, göbeği kapamak için göğüs altında, gömleklerin kollarında, şortların etek ucunda kısacası üzerimizin bir köşesinde mutlaka bir ‘fırfır’ detayı olacak gibi.

35203.jpg

Peki 2013’ün göze çarpan detayları neler olacak?

Parçalarda zımba detaylarına çok alıştık ve bırakmayacağız. Ee, sırt dekoltesinden de vazgeçmiyoruz dedik. Sırt dekolteleri kesikler olarak karşımıza çıkıcak. Böylece hem asi hem de seksi olacağız!

35206.jpg