Genel Sağlık

2013 İlkbahar/Yaz Kundura Trendleri

Bahar kunduraları ışıltılı, yüksek, değişik ve her zamankinden daha canlı olarak bizimle. Bakalım hangi kundura modelleri trend!

.jpg

Bahar aylarında şehirli ve çağdaş kadının ayaklarını yerden kesecek kundura trendlerini moda editörümüzün yorumlarıyla inceliyoruz.

37423.jpg

Metalik kunduralar 2013 ilkbaharının trendlerinden biri. Gümüş rugan kunduralar ve sandaletler moda haftalarından ve podyumlardan sokaklara taşınacağa benziyor.

37425.jpg

Kalın topuklar da bir hayli defile de göze çarpanlardan. Chanel, Erdem, Bottega Veneta ve bir çok markanın defilesinde bizim beğendiklerimizden oldu. Bu kunduralar bazen ağır gibi görünen platformlarla da birleşecek.

37426.jpg

Bu sezon şeffaf topukların ve kemerli pabuçların sezonu diyebiliriz.

Biz de bu trendi beğendik.

37427.jpg

Victoria Beckham’ın planladığı siyah ve beyazın birlikteliğinin erkek tarzındaki haline bayıldık. Maskülen pabuçlar da baharın trendlerinden.

37428.jpg

Fendi, Missoni ve daha bir hayli ünlü markanın kunduralara süsleyici değişler katması çok moda. Sıradan bir duruştan daha çok kunduralara daha neler yapılabilir onun altı çizilmiş.

37429.jpg

Şatafatlı topukların olduğu bir sezon. Işıltılar ve renkler çoğunlukla topuklarda olacağa benziyor. Calvin Klein ve Just Cavalli de bunu ispatlıyor.

37430.jpg

Küçük kısa topuklar sandaletlere süsleyici bir değiş katmış.

Sivri burunları düz renklerin dışında dorelerde, desenlerde ve sandaletlerde göreceğiz.

37432.jpg

Platform topuklular rahat ve trend parçalar. Bu sezon platform topukları hasırlı iplerle veya düz olarak değil de oyuntulularla ve figürlerle göreceğiz.

37434.jpg

Bir kaç sezondur kendinden söz ettiren bu kunduralar diz altında sona eriyor. Bu sezon şerit halinde göreceğimiz bu kunduralar yeniden çok konuşulacak.

37435.jpg

Yılan teni kunduralar renkgarenk karşımıza çıkıyo. Yeşilin ağırlıklı olarak seçim edildiği bildiğimiz hayvan baskıları en beğenilen trendlerden olacak. Bizden söylemesi!

37436.jpg

İlkbaharda giysiler kadar ayaklarda renkli.