Genel Sağlık

2012 UGG trendleri

.

.jpg

UGG botlar her kışın modası! Görünüşü konusunda önyargılı olanlar da var, onsuz yaşayamayanlar da… Kesin olan tek gerçek onları her yıl göreceğimiz! Bakalım bu sene neler var?

Sokaktan ilham alan tasarımcılar, yeni nesil moda takipçilerin taleplerini karşılayabilecek tasarımlara imza atıyor. Enerji dolu ve dinamik renk yelpazesine sahip UGG botlar, patchwork modelleriyle beğeni topluyor.

Öneri: Mini ve neon renkli elbiselerle Patchwork UGG botları kombinleyin.

11840.jpg

Tasarımın sınırlarını zorlayan UGG, gösterişli modellere koleksiyonunda yer veriyor. Kayak yaparken ya da soğuk kış günlerinde tercih edilecek Rabbit UGG botlar, ayaklarınızı ısıtacak.

Öneri: Skinny jean ve renkli tişörtlerle kombinleyin.

11841.jpg

Foxy Wool UGG botlar, sıradışı giyinmeyi sevenlerin tercihleri arasında geliyor. İddialı bu botlar, bacaklarınızı olduğundan kalın gösterebilir.

Öneri: Taytlar ve uzun hırkalarla kombinleyin.

11842.jpg

Gladyatör sandaletlerden esinlenerek tasarlanmış Roxy Tall UGG botlar, modern çizgisiyle tarzınıza yorum katıyor.

Öneri: Renkli skinny ya da desenli taytlarla kombinleyin.

11845.jpg

2012 sezon modasının tahtına aday olan tığ işlerini sizlere çok önceden haber vermiştik. UGG bu trendi başarıyla uygulayarak Knit UGG botları çoktan satışa sundu bile.

Öneri: Triko ya da kadife şort, etek ve pantolonlarla kombinleyin.

11846.jpg

Hollywood ünlülerinin en çok tercih ettiği modellerden olan Bailey Button UGG botlar, kısa modelleriyle bacak boyunuzu daha uzun gösterecek.

Öneri: Diz altı etek ve elbiselerle kombinleyin.

11847.jpg