Genel Sağlık

2012 podyumlarından güzellik ‘akıyor’

…..

.jpg

Parlak, kusursuz bir cilt, ateşli kırmızı dudaklar, büyülü göz makyajı… 2012 New York Moda Haftası’nın podyumlarından taşan güzellik sırlarını ele geçirdik!

Yeni sezon yeni trendler! Bu yaz sadece gardrobunuz da değil makyaj çantanızda da değişiklik yapma zamanı.

Bu güzellik ve makyaj tüyolarına bakmadan makyaj çantanızı yenilemeyin!

21374.jpg

Doğal makyaj, çıplak dudaklar ve kalın kaş 2012’de en çok tercih edilen makyaj trendleri arasında yerini çoktan sağlamlaştırdı. Günlük hayatta yoğun makyajı tercih etmiyorsanız ve sadelikten yanaysanız, ten renginize çok yakın bir rujla güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

21363.jpg

Siz bu yaz hangi allığı seçeceğinize karar verdiniz mi? Makyajınıza sihirli bir dokunuş sağlayan allıklar New York Moda Haftası’nın vazgeçilmezlerinden! 2012 yaz sezonu makyajı hakkında ip uçu veren podyumlar kırmızı allığın yanı sıra, şeftali, pastel ve pembe tonlarını tercih ediyor. Parlak, iddialı olmayan, yumuşak bir rujla ve yoğun olmayan bir göz makyajı ile rahatlıkla kullanabileceğiniz bir allığınız yoksa en kısa zamanda edinin!

21365.jpg

Soluk ve yumuşak renklerin yanı sıra hiç bir sezon etkisini kaybetmeyen bronz allıklar bu yaza damga da vurmaya aday.

21366.jpg

Cesur, çekici, ve seksi dudaklar! Dişiliğin simgesi gözalıcı kırmızı rujlar bu yaz da karşımıza çıkıyor. Yumuşak ve sönük renklli bir allıkla kullanacağınız kırmızı ve parlak rujlarla yine tüm gözler üzerinizde olacak.

21367.jpg

Bütün bakışları sadece dudaklarınızda mı toplamak istıyorsunuz? Öyleyse yapmanız gerekenler basit öncelikle dikkat çeken göz makyajından kaçının. İnce bir şekilde süreceğiniz eyeliner ile güzelliğinizi tamamlayabilirsiniz!

21368.jpg

Unutmayın gözler ruhun aynasıdır, ve sizinde artık hırçın, asi, neşeli ruhunuzu dışarıya çıkarma vaktiniz geldi! Seçeceğiniz sıradışı farlarla uygulayacağınız göz makyajıyla ruhunuz dışarı taşacak. Birbirine zıt iki rengi kullanacağınız göz makyajıyla çok marjinal görüneceksiniz. Kırmızı göz kalemleri ve farlar bu yaz makyaj çantanızın olmazsa olmazlarından olacak. Hemen edinin!

21370.jpg

Yazın makyaj trendlerini belirleyen New York Moda Haftası’nda canlı, sıradışı ve göz alıcı renkler tercih ediliyor

21372.jpg

Sınırları yıkma zamanı! Tüm dikkatleri sadece gözlerinizde toplamak istiyorsanız hemen parlak ve sıradışı bir mavi far edinin. Bu yazın öne çıkan ve en iddialı renklerinden olan mavi makyaj çantanızın fazgeçilmezi olacak!

21373.jpg